دوره برنامه نویسی پیشرفته C#

برنامه‌نویسی چی هست اصلاً؟

به زبان خیلی ساده، برنامه‌نویسی یعنی نوشتن دستوراتی که یه سیستم (مثل کامپیوتر) اون‌ها رو متوجه بشه و اجرا کنه. یه زبان برنامه‌نویسی، لغات، دستورات و قوانینی رو در اختیار ما قرار میده که از طریق اون‌ها می‌تونیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری صحبت کنیم. دقیقاً همون‌طور که ما از لغات زبان فارسی برای ارتباط با بقیه استفاده می‌کنیم و حرف همدیگه رو می‌فهمیم. به مجموعه‌ای از این دستورات که در قالب یه پکیج قرار می‌گیره و در اختیار سیستم گذاشته میشه هم، نرم‌افزار یا اپلیکیشن میگن.

ما در این دوره چه کار می کنیم؟

ما در این دوره قصد داریم به صورت پروژه محور و کاملاً عملیاتی، مهارت‌آموزان رو با برنامه‌های تحت پلتفرم ویندوز در محیط دات‌نت و با زبان سی‌شارپ آشنا کنیم. به عبارت دیگه ما در این دوره صفر تا صدِ یه پروژۀ عملی و حرفه‌ای رو با هم پیش می‌بریم و چالش‌هایی که ممکنه تو یه پروژه عملی با اون روبرو بشید رو بررسی می‌کنیم.

هدف از دوره

هدف از این دوره این هست که شما مهارت‌آموزان عزیز بتونید در انتهای دوره به صورت حرفه‌ای، برنامه‌های دات‌نت تحت پلتفرم ویندوز رو طراحی و پیاده‌سازی کنید. همچنین دومین هدف مهم این هست که مهارت‌آموزان برتر در انتهای دوره با معرفی به سازمان‌های معتبر، استخدام بشن و کار در فضایی حرفه‌ای رو تجربه کنن.

این دوره برای من مناسبه؟

این دوره برای فارغ‌التحصیلان رشته کامپیوتر، کلیه افرادی که دوره مقدماتی برنامه‌نویسی رو گذروندن و قصد دارن برنامه‌نویسی سی‌شارپ دات نت رو به صورت حرفه‌ای یاد بگیرن و همچنین تمام افرادی که قصد ورود به بازار کار ایران رو دارن مناسبه.

پیش نیازھای این دوره:

آشنایی با مبانی رایانه آشنایی با مفاهیم BASIC برنامه‌نویسی آشنایی با الگوریتم و فلوچارت

جزییات دوره

مهندس سجاد خواجه با ۸ سال سابقۀ برنامه‌نویسی دات‌نت تحت پلتفرم‌های مختلف مثل ویندوز، موبایل و وب به زبان سی‌شارپ

سرفصل های دوره :
بررسی تخصصی کنترل‌های ویندوز فرم و طراحی رسپانسیو در ویندوز فرم آشنایی با پایگاه داده، جداول و روابط بین آن‌ها، view,storedprocedure,function ارتباط با پایگاه داده (ADO.Net) - کار با sqlcommand-sqlbulkcopy,... مدل‌سازی معنایی داده‌ها شی‌گرایی، کار با اینترفیس‌ها و کار با توابع بررسی تخصصی کلاس‌ها و رابط‌های جنریک استفاده از usercontrol,class library,nuget ایجاد کنترل‌های اختصاصی و بررسی و پیاده‌سازی Delegate,Func,Action,Event نحوه استفاده از سورس کنترل در برنامه‌نویسی تیمی(TFS) کار با LINQ و LINQ to SQL ایجاد گزارش با stimulsoft نحوه استفاده از WebApi و Json استفاده از وب‌سرویس‌ها و سرویس ارسال ایمیل برنامه‌نویسی موازی اصول SOLID و Clean code ایجاد ستاپ

مدرس

مهندس سجاد خواجه

مدت زمان دوره

60 ساعت

مهلت ثبت نام

خرداد1401

سطح

پیشرفته

هزینه دوره

3/600/000 تومان

شرایط پرداخت اقساطی
سی درصد نقد
سی درصد پس از دو جلسه
چھل درصد در اواسط دوره
شرایط کنسلی
جلسات شرکت کرده، محاسبه و مابقی وجه، مسترد می شود